lv
lv

Par mums

UAB "SOLEMLUX" ir viens no visstraujāk augošajiem uzņēmumiem Lietuvā, kas nodarbojas ar visaugstākās kvalitātes inovatīvu produktu tirdzniecību un ražošanu, nodrošinot saules enerģijas kontroli Jūsu telpās. Mēs rūpējamies par to, lai Jūs justos ērti gan mājās, gan birojā.

Kopš uzņēmuma dibināšanas ir pagājuši tikai 16 gadi, tomēr mēs jau esam strauji attīstījušies un kļuvuši par populāru žalūziju un saules aizsarglīdzekļu ražotāju ne tikai Lietuvā, bet arī ārpus tās robežām. UAB "SOLEMLUX" savu darbību sāka 2008. gadā ar nelielu, bet strauji augošu komandu. Šobrīd uzņēmums ir kļuvis par nopietnu konkurentu lielākajiem zīmoliem tirgū.

Divpadsmit pastāvēšanas gadu laikā mēs esam pārliecinājušies, ka saules aizsarglīdzekļi līdzekļi ir svarīgi ne tikai to funkcionalitātes, bet arī estētiskā izskata dēļ. Tāpēc mēs pastāvīgi paplašinām savu produktu klāstu, meklējot inovatīvus un praktiskus risinājumus, kas padarītu Jūsu interjeru ekskluzīvu un pilnu ar siltumu un komfortu.

2018. gadā uzņēmums saņēma apbalvojumu “Spēcīgākais Lietuvā” un Goda balvu “Gada gazele” kā viens no visstraujāk augošajiem uzņēmumiem Lietuvā.


 

KĀPĒC SOLEMLUX?

Mums rūp mūsu klienti, tāpēc mūsu produkti atbilst visaugstākajiem standartiem. Mēs pastāvīgi sekojam līdzi tirgus tendencēm, testējam jaunas vadības sistēmas un dizaina jauninājumus, tādējādi attaisnojot pat visprasīgāko klientu cerības.

Mūsu komandā ir vairāk nekā 30 pieredzējuši profesionāļi, kuri palīdzēs Jums izvēlēties un atrast vispiemērotākos risinājumus Jūsu projektiem. Mūsu darbinieku pieredze un kvalifikācija ļauj mums saglabāt līderpozīcijas tirgū un izstrādāt jaunus produktus, kas atbilst mūsu klientu vajadzībām.

Komanda ir spēks

Mēs lepojamies ar savu komandu. Tikai pateicoties labi koordinētam un mērķtiecīgam darbam, uzņēmums ir sasniedzis tik augstus rezultātus. Solemlux komandu veido 35 dažādu jomu profesionāļi ar daudzu gadu pieredzi žalūziju jomā. Katram mūsu uzņēmuma darbiniekam ir reāla iespēja ar savām prasmēm vai idejām dot savu ieguldījumu produktu pilnveidošanā un uzlabošanā. Apvienojot novatoriskas idejas, mūsdienīgus tehniskos risinājumus, zināšanas un pieredzi, mēs varam piedāvāt saviem klientiem risinājumus, kas vislabāk atbilst viņu vajadzībām. Jo vislabākie produkti vienmēr rodas no lielām vēlmēm, komandas darba un degsmes.

Pastāvīga pilnveidošanās

Mēs cenšamies pastāvīgi uzlabot savu darbinieku un klientu kvalifikāciju, kā arī paaugstināt produktu kvalitāti, balstoties uz aizvien jaunākiem, mūsdienīgiem un lietotājiem arvien draudzīgākiem risinājumiem. Lai to sasniegtu, mēs pastāvīgi monitorējam situāciju pasaulē, bieži piedalāmies izstādēs un konferencēs, izmantojam jaunas zināšanas un pieredzi savu produktu ražošanā. Tā rezultātā visi Solemlux piedāvātie produkti atbilst šī brīža pasaules tendencēm un kvalitātes standartiem.

Pilnveidojamies ne tikai mēs, bet arī mūsu biznesa procesi. Šobrīd Solemlux (UAB SOLEMLUX) īsteno projektu “Biznesa vadības sistēmas saskaņā ar 2014.-2020. Eiropas Savienības fondu ieguldījumu darbības programmas 3. prioritātes pasākuma Nr. “Mazā un vidējā biznesa konkurētspējas veicināšana” 03.3.1-LVPA-K-806 “E-bizness LT”. Šī projekta galvenais mērķis ir palielināt uzņēmuma produktivitāti un konkurētspēju, ieviešot elektronisku biznesa vadības sistēmu.

Strauja izaugsme

Desmit gadu laikā uzņēmumam ir bijusi strauja izaugsme Lietuvas tirgū. Klienti ir novērtējuši produktu pievilcību, augsto kvalitāti un optimālās cenas. Paplašinoties pasūtījumu daudzumam un piedāvājuma klāstam, 2018. gadā tika uzbūvēta jauna plaša rūpnīca 1500 m2 platībā. Tā ir aprīkota ar modernām iekārtām, kas nodrošina ērtāku darbu, lielākus ražošanas apjomus, plašākas iespējas, modernāku resursu pārvaldību un vēl augstāku produktu kvalitāti.

Vienmēr līdzās klientam

Mūsu uzņēmuma misija ir atrisināt klienta problēmu, piedāvājot pareizo risinājumu un realizējot to no sākuma līdz beigām. Mēs esam elastīgi, cienām klientus un rūpējamies par tiem visos sadarbības posmos. Pēc klienta pieprasījuma ierodamies pie viņa mājās un veicam pasūtījuma izpildei nepieciešamos mērījumus bez maksas. Tas cilvēkiem dod pārliecību, ka viss tiks izdarīts kā pienākas. Turklāt apmeklējuma laikā klientiem vienmēr ir iespēja konsultēties ar mūsu speciālistu, gadījumā, ja rodas papildu jautājumi.

Mēs augstu vērtējam laiku un zinām, cik svarīgi ir saņemt ātru un pilnīgu atbildi, tāpēc ievērojam noteikumu - atbildēt uz katru pieprasījumu 24 stundu laikā. Protams, mēs vienmēr cenšamies to izdarīt vēl ātrāk.

Vissvarīgākās Solemlux vērtības, kuras nav atdalāmas no uzņēmuma, ir:

• Mūsdienīgi, augstas kvalitātes saules aizsardzības risinājumi mājām;

• Droši, pārbaudīti un klientiem draudzīgi produkti;

• Operatīva klienta problēmu risināšana;

• Uzmanīga attieksme pret ikvienu klientu;

• Optimāla cenas un kvalitātes attiecība;

• Produktu pieejamība visā Eiropā.

Pieslēdzies! Jautājiet!