lv
lv

Kasešu žalūzijas

Izpildiet norādītās darbības, lai uzzinātu cenu
DOWN
*Auduma krāsa var atšķirties atkarībā no monitora vai tālruņa ekrāna

Ievadiet izmērus, lai uzzinātu cenu
Auduma platumam jābū %s, pamatojoties uz ievadītā produkta platumu
Auduma platumam jābū %s, pamatojoties uz ievadītā produkta platumu

Kasešu žalūzijas ir aprīkotas ar vadotnēm, kas palīdz audumam palikt tuvu stiklam, kad logs tiek atvērts.

  
Izliektas vadotnes

A tips

Taisni vadot

B tips

 

Virziens pusapaļš stikla sloksnes

E tips


*Auduma krāsa var atšķirties atkarībā no monitora vai tālruņa ekrāna

Vairāk informācijas

Kasešu ir rullo žalūzijas: Moderns un praktisks risinājums logu dekorēšanai

Logi ir svarīga mājokļa daļa, kas ietekmē gan telpas izskatu, gan komfortu. Lai padarītu logus vēl skaistākus un funkcionalākus, ir nepieciešams izvēlēties piemērotus aizkarus vai žalūzijas. Viens no moderniem un praktiskiem risinājumiem ir kasešu žalūzijas, kas piedāvā daudz priekšrocību salīdzinājumā ar citiem logu pārklājumiem. Šajā rakstā mēs pastāstīsim, kas ir kasešu žalūzijas, kāpēc tās ir populāras un kā izvēlēties tās savam mājoklim.

Kas ir kasešu žalūzijas un kāpēc tās ir populāras?

Kasešu žalūzijas ir rullo žalūzijas, kas ir ievietotas speciālā kastē, kas piestiprināta pie loga rāmja vai griestiem. Kaste slēpj rulli un audumu, kad žalūzijas ir paceltas, un nodrošina tīru un elegantu izskatu. Kaste arī aizsargā audumu no putekļiem un bojājumiem.

Kasešu žalūzijas nodrošina labāku gaismas un siltuma regulēšanu, jo tās novērš gaismas iekļūšanu no loga malām. Tādējādi telpa tiek pasargāta no pārkaršanas vasarā un zaudēt siltumu ziemā. Kasešu žalūzijas arī palīdz radīt tumšu un klusu atmosfēru guļamistabai vai bērnistabai, jo tās bloķē gaismu un trokšņus no ārpuses.

Kasešu žalūzijas ir viegli uzstādīt, kopjamas un vadāmas, jo tās darbojas ar rokturi vai vadības stieni. Rokturis ļauj pacelt vai nolaist žalūzijas ar vienu roku kustību, savukārt vadības stienis ļauj to darīt ar nelielu pagriezienu. Abi varianti ir ērti un droši lietošanai, jo tie novērš bīstamus auklas vai siksnas.

Kasešu žalūzijas ir pieejamas dažādos dizainos, krāsās un auduma veidos, kas atbilst jebkuram interjeram un gaumei. Ir iespējams izvēlēties vienkrāsainus, rakstainus, ziedainus vai abstraktus audumus, kas var būt matēti, spīdīgi, caurspīdīgi vai necaurspīdīgi. Ir arī iespējams izvēlēties kastes krāsu un formu, lai tā saskaņotos ar loga rāmi vai griestiem.

Kā izvēlēties piemērotas kasešu žalūzijas savam mājoklim?

Lai izvēlētos piemērotas kasešu žalūzijas savam mājoklim, ir jāņem vērā vairāki faktori:

1. Loga izmēri, forma un atrašanās vieta. Šie parametri ietekmē kasešu žalūziju platumu, augstumu un mehānisma krāsu. Piemēram, ja logs ir liels vai neregulāras formas, ir ieteicams izvēlēties kasešu žalūzijas ar lielu kasti un baltu vai sudrabotu mehānismu, lai tās labāk iekļautos loga kontūrā. Ja logs ir mazs vai atrodas tuvu sienai vai citam objektam, ir ieteicams izvēlēties kasešu žalūzijas ar mazu kasti un krāsainu mehānismu, lai tās piešķirtu logam akcentu.

2. Auduma krāsa un raksts. Šie parametri ietekmē kasešu žalūziju saskaņošanu ar istabas stilu, krāsu shēmu un funkciju. Piemēram, ja istaba ir mierīga un relaksējoša, ir ieteicams izvēlēties kasešu žalūzijas ar gaišiem un vienkrāsainiem audumiem, kas radīs gaismu un telpiskumu. Ja istaba ir dzīva un enerģiska, ir ieteicams izvēlēties kasešu žalūzijas ar spilgtiem un rakstainiem audumiem, kas pievienos krāsu un dinamiku.

3. Auduma biezums un caurlaidība. Šie parametri ietekmē kasešu žalūziju spēju regulēt gaismas līmeni un privātumu. Piemēram, ja istaba ir vajadzīga daudz gaismas un skata uz āru, ir ieteicams izvēlēties kasešu žalūzijas ar plāniem un caurspīdīgiem audumiem, kas ļaus ielaist saules starus un redzēt ainavu. Ja istaba ir vajadzīga maz gaismas un aizsardzību no ārējiem skatieniem, ir ieteicams izvēlēties kasešu žalū

zijas ar bieziem un necaurspīdīgiem audumiem, kas nodrošinās tumšumu un intimitāti.

4. Vadības veids. Šis parametrs ietekmē kasešu žalūziju ērtumu un drošumu lietošanai. Piemēram, ja istabā dzīvo bērni vai mājdzīvnieki, ir ieteicams izvēlēties kasešu žalūzijas ar rokturi vai vadības stieni, jo tie novērš auklas vai siksnas, kas var radīt briesmas. Ja istabā nav bērnu vai mājdzīvnieku, ir iespējams izvēlēties kasešu žalūzijas ar auklu vai siksnu, jo tie var būt estētiski vai ērti lietošanai.

Kopsavilkums: Kasešu žalūzijas ir moderns un praktisks risinājums logu dekorēšanai, kas piedāvā daudz priekšrocību salīdzinājumā ar citiem logu pārklājumiem. Lai izvēlētos piemērotas kasešu žalūzijas savam mājoklim, ir jāņem vērā loga izmēri, forma un atrašanās vieta, auduma krāsa un raksts, auduma biezums un caurlaidība un vadības veids.

Kā pasūtīt kasešu žalūzijas interneta veikalā Solemlux?

1. Apmeklēt interneta veikala mājaslapu - Lai pasūtītu kasešu žalūzijas no Solemlux interneta veikala, jums ir jāiepazīstas ar viņu plašo produktu klāstu. Apmeklējiet viņu mājaslapu, kas ir ērti pieejama, un pārlūkojiet izvēles iespējas, kas saistītas ar kasešu žalūzijām. Izmantojiet filtrus un kategorijas, lai atrastu vēlamo produktu. Jūs varat viegli izvēlēties atbilstošo modeli, krāsu un izmērus, kas atbilst jūsu vēlmēm un vajadzībām, pateicoties mājaslapas intuitīvajam un lietotājam draudzīgajam dizainam.

2. Izvēlēties vēlamo kasešu žalūziju modeli - Solemlux piedāvā daudzveidīgu kasešu žalūziju klāstu ar stilīgiem un funkcionāliem dizainiem. Izvēlieties modeli, kas atspoguļo jūsu personīgo gaumi un atbilst mājas interjera stila prasībām. Dažādu audumu tekstūras, krāsas un raksti ļaus jums radīt vēlamo atmosfēru un komfortu telpā.

3. Ievadīt produkta izmērus - Lai pasūtītu pareizu un precīzi izmērotu kasešu žalūziju, nepieciešams noteikt loga vai citas vēlamās montāžas vietas izmērus. Produkta platums, auduma platums un augstums ir galvenie parametri, kas jāievada pasūtījuma formā. Ņemot vērā pareizos izmērus, jūs saņemsiet kvalitatīvas un precīzi pielāgotas kasešu žalūzijas, kas ideāli piestāvēs jūsu logiem vai citām montāžas vietām.

4. Izvēlēties mehānisma krāsu - Nelielas detaļas var būt svarīgas, lai saskaņotu žalūzijas ar telpas dizainu. Solemlux piedāvā divas mehānisma krāsas iespējas - baltu vai melnu. Balta krāsa bieži tiek izvēlēta, jo tā ideāli saderēs ar gandrīz jebkuru interjeru, piešķirot telpai eleganci un vieglumu. Melnā krāsa, savukārt, var piešķirt telpai kontrastu un modernu izskatu. Lai jūs justos patiešām apmierināts ar savu izvēli, izvēlieties mehānisma krāsu, kas harmonizēs ar pārējiem telpas elementiem.

5. Izvēlēties vadības veidu - Kasešu žalūzijas var būt vadāmas divos veidos - manuāli un ar elektromotoru. Manuālas kasešu žalūzijas var viegli vadīt ar rokturi vai vadības stieni, piedāvājot vienkāršu un drošu mehānismu. No otras puses, elektromotorizētās kasešu žalūzijas nodrošina ērtu un modernu veidu, kā vadīt žalūzijas ar tālvadības palīdzību. Izvēloties vadības veidu, ņemiet vērā savu ikdienas dzīves ritmu, vajadzības un personīgo komfortu.

6. Pievienot produktu grozam un pabeigt pasūtījumu - Pēc tam, kad esat precīzi izvēlējies kasešu žalūzijas modeli, ievadījis nepieciešamos izmērus un izvēlējies mehānisma un vadības krāsu, pievienojiet šo produktu grozam. Pārskatiet pasūtījuma datus, lai būtu pārliecināti, ka viss ir pareizi, un turpiniet ar norakstīšanas procesu. Pabeidzot pasūtījumu, jūs varat sagaidīt augstas kvalitātes un pielāgotas kasešu žalūzijas, kas būs gatavas iekārtot jūsu mājas telpu ar stilu un komfortu.

Kādas ir rullo kasešu žalūzijas cenas un kuras ir izdevīgākās?

1. Cenas atkarīgas no produktu izmēriem, auduma veida un vadības veida - Rullo kasešu žalūzijas cenas ir proporcionālas produktu izmēriem un funkcionalitātei. Lielākas izmēra žalūzijas var būt nedaudz dārgākas, bet tās piedāvās plašāku aizsargājamo platību un funkcionālas iespējas. Tāpat arī izvēlētais auduma veids un vadības veids ietekmēs cenu.

2. Cenas sākas no 19.90 EUR par kvadrātmetru - Solemlux ir lepojami ar savu piedāvāto plašo produktu klāstu par pieejamām cenām. Kasešu žalūzijas var iegādāties jau no 19.90 EUR par kvadrātmetru, kas padara tos par ekonomisku un kvalitatīvu izvēli.

3. Atšķirības no faktiskās attēla - Lai gan Solemlux cenām tiecas būt konkurētspējīgas un pievilcīgas, ir svarīgi ņemt vērā, ka interneta veikalā norādītās cenas var atšķirties no faktiskās attēla. Ieteicams pārbaudīt beigu cenu un noteiktus nosacījumus, pirms veicat pasūtījumu.

4. Izdevīgums un kvalitāte - Solemlux cenām ir salīdzinoši izdevīgs piedāvājums, nemazinot žalūziju kvalitāti. Produkts atbilst augstām kvalitātes prasībām, nodrošinot izturīgu un funkcionālu logu pārklājumu. Ar šo uzņēmumu jūs varat būt pārliecināti par kvalitatīvām kasešu žalūzijām par labu cenu.

Kā uzstādīt un kopjat rullo kasešu žalūzijas?

1. Uzstādīšana saskaņā ar instrukcijām vai izmantojot uzstādīšanas pakalpojumu - Lai uzstādītu kasešu žalūzijas precīzi un droši, rūpīgi iepazīstieties ar pievienotajām instrukcijām. Instrukcijas sniegs detalizētu informāciju par pareizo montāžas procesu, un tās ir jāievēro, lai nodrošinātu veiksmīgu uzstādīšanu. Ja jums nav nepieciešamās rīku vai prasmju, varat izmantot uzstādīšanas pakalpojumu, ko piedāvā Solemlux, lai garantētu profesionālu un precīzu žalūziju uzstādīšanu.

2. Regulāra kopšana- Lai saglabātu kasešu žalūziju tīrību un ilgmūžību, regulāra kopšana ir nepieciešama. Žalūzijas var viegli notīrīt ar sausu vai mitru lupatiņu, putekļsūcēju vai speciāliem žalūziju tīrīšanas piederumiem. Šāda kopšana palīdzēs saglabāt žalūzijas tīras un estētiskas.

3. Pareiza vadīšana - Lai novērstu iespējamus bojājumus, žalūzijas ir jāvada piesardzīgi un rūpīgi. Ja žalūzijas ir vadāmas manuāli, izvairieties no pārmērīgas spiediena vai nepareizas rokas vadības. Tas nodrošinās, ka žalūzijas notiks gludi un efektīvi. Gadījumā, ja jūsu kasešu žalūzijas ir aprīkotas ar elektromotoru, ievērojiet ražotāja norādījumus un lietojiet tālvadību ar piemērotu uzmanību, lai nodrošinātu to pareizu darbību.

4. Aizsargāšana no nelabvēlīgiem apstākļiem- Lai nodrošinātu, ka jūsu kasešu žalūzijas kalpo jums ilgstoši un bez problēmām, izvairieties no nelabvēlīgiem apstākļiem, kas var tos ietekmēt. Izvairieties no tiešiem saules stariem, jo tie var izraisīt auduma izbalēšanu un bojājumus. Novērsiet žalūziju saskari ar mitrumu un pārmērīgu karstumu, jo tas var negatīvi ietekmēt audumu un mehānismu darbību. Rūpējieties par savām kasešu žalūzijām ar mīlestību un atbildību, un tās jums atbildēs ar estētiskumu un funkcionalitāti uz ilgu laiku. Ar pareizu kopšanu un uzmanīgu lietošanu jūs varēsiet baudīt šo moderno un praktisko risinājumu, kas pilnveidos jūsu mājas telpas ar stilu un komfortu.

Rullo kasešu žalūzijas ir ne tikai moderns un praktisks risinājums logu dekorēšanai, bet arī funkcionali un estētiski pievilcīgi. Pasūtot šo produktu no Solemlux interneta veikala, jūs saņemsiet augstas kvalitātes žalūzijas, kas būs ideāli pielāgotas jūsu mājas telpu un jūsu personīgajām vajadzībām. Turpiniet rūpēties par savām kasešu žalūzijām, ievērojiet pareizu uzstādīšanu un regulāru kopšanu, lai nodrošinātu to ilgmūžību un nevainojamu darbību. Lai izvairītos no iespējamiem bojājumiem, rīkojieties piesardzīgi un izvairieties no nelabvēlīgiem apstākļiem, kas var ietekmēt žalūziju kvalitāti un izskatu. Ar pareizu uzmanību un gādību jūs varat baudīt kasešu žalūziju priekšrocības ilgus gadus, radot telpu ar skaistu un mājīgu atmosfēru.

Pieslēdzies! Jautājiet!