lv
lv

Plisētas žalūzijas

Izpildiet norādītās darbības, lai uzzinātu cenu
DOWN
*Auduma krāsa var atšķirties atkarībā no monitora vai tālruņa ekrāna

Ievadiet izmērus, lai uzzinātu cenu

Balta

Sudrabs
Smiltis
Rieksts
Brūns
A. Ozols
Melns
Priede
Antracīts

Vadības rokturi

Izvēlieties vajadzīgo iekavu veidu. Izvēloties turētāja veidu, tiek mainīts arī attēls augšpusē, lai parādītu, kā tas izskatīsies

 
Ar iekšējiem kronšteiniem 12 mm platumā  Ar sānu kronšteiniem


*Auduma krāsa var atšķirties atkarībā no monitora vai tālruņa ekrāna

Vairāk informācijas

Plisētas žalūzijas: moderns un praktisks logu risinājums

Plisētas žalūzijas ir moderns un praktisks veids, kā regulēt gaismu un nodrošināt privātumu jebkurā telpā. Plisētas žalūzijas ir izgatavotas no plānas, bet izturīgas auduma sloksnes, kas salocīta harmonikas veidā. Šīs žalūzijas var viegli pielāgot dažādiem logu izmēriem un formām, kā arī izvēlēties starp daudzveidīgām krāsām un rakstiem. Plisētas žalūzijas ir ideāls risinājums tiem, kas meklē eleganci, funkcionalitāti un komfortu.

Plisētās žalūzijas veidi

Plisētas žalūzijas ir pieejamas divos galvenajos veidos: ar vadu vai bez vada. Ar vadu plisētas žalūzijas ir piestiprinātas pie loga rāmja ar āķiem vai skrūvēm, un to augšējo un apakšējo malu var pacelt vai nolaist ar vadu. Bezvadu plisētas žalūzijas ir piestiprinātas pie loga stikla ar speciāliem stiprinājumiem, un to augšējo un apakšējo malu var pacelt vai nolaist ar rokām. Bezvadu plisētas žalūzijas ir drošākas bērniem un mājdzīvniekiem, jo nav nekādu karājošos vadu.

Plisētas žalūzijas cena

Plisētas žalūzijas cena ir atkarīga no dažiem faktoriem, piemēram, auduma materiāla, krāsas, raksta, izmēra un vadības veida. Auduma materiāls var būt caurspīdīgs, puscaurspīdīgs vai necaurspīdīgs. Caurspīdīgie audumi ļauj ielaist vairāk gaismas un radīt gaišu un mierīgu atmosfēru. Puscaurspīdīgie audumi ļauj ielaist mazliet gaismas un radīt mājīgu un siltu atmosfēru. Necaurspīdīgie audumi bloķē visu gaismu un radīt tumšu un noslēgtu atmosfēru. Krāsa un raksts ir jautājums par personisko gaumi un interjera stilu. Izmērs ir atkarīgs no loga platuma un augstuma. Vadības veids ir atkarīgs no budžeta un drošības prasībām.

Plisēto žalūziju uzstādīšana, kopšana un lietošana

Plisētas žalūzijas ir viegli uzstādīt, kopjamas un lietojamas. Lai uzstādītu plisētas žalūzijas, nepieciešams tikai izmērīt loga izmērus, izvēlēties piemērotus stiprinājumus un vadus (ja nepieciešams) un sekot instrukcijai. Lai kopjamas plisētas žalūzijas, nepieciešams tikai notrīt tās ar mitru lupatiņu vai putekļsūcēju ar mīkstu uzgalu. Lai lietotu plisētas žalūzijas, nepieciešams tikai pacelt vai nolaist to augšējo vai apakšējo malu līdz vajadzīgajam līmenim.

Plisēto žalūziju priekšrocības

Plisētas žalūzijas ir lielisks veids, kā padarīt jebkuru telpu skaistu, mūsdienīgu un patīkamu. Plisētas žalūzijas piedāvā plašu iespēju klāstu gan dizainam, gan funkcionalitātei. Plisētas žalūzijas ir pieejamas daudzās interneta veikalos un fiziskajos veikalos, kur var apskatīt un salīdzināt dažādus variantus. Plisētas žalūzijas ir ieguldījums, kas atmaksājas ilgtermiņā ar savu kvalitāti, izturību un estētiku. Plisētas žalūzijas ir arī enerģijas taupošas, jo tās palīdz saglabāt siltumu ziemā un atspoguļot saules starus vasarā. Plisētas žalūzijas ir arī viegli kombinējamas ar citiem aizkaru veidiem, piemēram, rullkaru vai romiešu karu, lai radītu dažādus efektus un noskaņojumus. Plisētas žalūzijas ir arī hipoalerģiskas, jo tās neuzkrāj putekļus un netraucē gaisa cirkulāciju.

Plisēto žalūziju izvēle

Lai izvēlētos plisētas žalūzijas, kas atbilst jūsu vajadzībām un vēlmēm, jums jāņem vērā daži aspekti. Pirmkārt, jums jāizlemj, kuru vadības veidu vēlaties: ar vadu vai bez vada. Ar vadu plisētas žalūzijas ir lētākas un ērtākas lietošanai, bet bezvadu plisētas žalūzijas ir drošākas un modernākas. Otrkārt, jums jāizlemj, kuru auduma materiālu vēlaties: caurspīdīgu, puscaurspīdīgu vai necaurspīdīgu. Caurspīdīgie audumi ir piemēroti gaišiem un plašiem telpiem, puscaurspīdīgie audumi ir piemēroti mierīgiem un mājīgiem telpiem, necaurspīdīgie audumi ir piemēroti tumšiem un noslēgtiem telpiem. Treškārt, jums jāizlemj, kuru krāsu un rakstu vēlaties: vienkrāsainu vai rakstainu. Vienkrāsainie audumi ir piemēroti vienkāršiem un klasiskiem interjeriem, rakstainie audumi ir piemēroti krāsainiem un oriģināliem interjeriem. Ceturtkārt, jums jāizlemj, kuru izmēru vajag: standarta vai nestandarta. Standarta izmēri ir pieejami gatavi veikalos, bet nestandarta izmēri ir pasūtāmi pēc individuāliem loga izmēriem.

Plisētas žalūzijas ir izcils izvēle ikvienam, kas vēlas radīt savu telpu stilīgu, mūsdienīgu un komfortablu. Plisētas žalūzijas ir pieejamas dažādos veidos, krāsās, rakstos un cenās, lai atbilstu jebkurai gaumei un budžetam. 

Pieslēdzies! Jautājiet!