lv
lv

Kasešu slēģi diena-nakts

Izpildiet norādītās darbības, lai uzzinātu cenu
DOWN
*Auduma krāsa var atšķirties atkarībā no monitora vai tālruņa ekrāna

Ievadiet izmērus, lai uzzinātu cenu
Auduma platumam jābū %s, pamatojoties uz ievadītā produkta platumu
Auduma platumam jābū %s, pamatojoties uz ievadītā produkta platumu
Auduma augstumam jābūt %s atbilstoši ievadītā produkta augstumam
Auduma augstumam jābūt %s atbilstoši ievadītā produkta augstumam

Balta

Sudrabs
Sarkankoks
Rieksts

Brūns
Sv. Ozols
A. Ozols
Antracīts

Kasešu žalūzijas ir aprīkotas ar vadotnēm, kas palīdz audumam palikt tuvu stiklam, kad logs tiek atvērts.

  
Izliektas vadotnes

A tips

Taisni vadot

B tips

 

Virziens pusapaļš stikla sloksnes

E tips


*Auduma krāsa var atšķirties atkarībā no monitora vai tālruņa ekrāna

Vairāk informācijas

Kasešu slēģi diena-nakts: žalūzijas, kas maina noskaņojumu

Kasešu slēģi diena nakts ir īpaša veida žalūzijas, kas ļauj regulēt gaismas iekļūšanu telpā jebkurā diennakts laikā. Šīs žalūzijas sastāv no diviem auduma slāņiem, kas ir savienoti ar horizontālām caurulēm. Auduma slāņi ir dažādu krāsu un caurspīdīguma pakāpes, kas rada interesantu efektu, kad tie tiek pārvietoti. Kasešu žalūzijas diena nakts ir piestiprināti pie loga rāmja ar kaseti, kas paslēpj mehānismu un nodrošina tīru un modernu izskatu.

Kasešu slēģu priekšrocības

Kasešu slēģi žalūzijas diena nakts ir ideāls risinājums tiem, kas vēlas mainīt savas telpas noskaņojumu un atmosfēru atkarībā no gaismas apstākļiem. Šīs žalūzijas var izmantot gan mājokļos, gan birojos, gan citās publiskās vietās. Kasešu slēģi dienas nakts ir viegli lietojami un uzturēt, jo tie ir izgatavoti no augstas kvalitātes materiāliem, kas ir izturīgi pret netīrumiem un putekļiem. Kasešu slēģi diena nakts ir arī droši un funkcionāli, jo tie ir aprīkoti ar bērnu drošības sistēmu un ērtu vadības mehānismu.

Kasešu slēģu izvēle

Kasešu slēģi diena-nakts ir pieejami dažādos izmēros, krāsās un dizainos, lai atbilstu jebkura loga formai un stilam. Jūs varat izvēlēties starp dažādiem auduma veidiem un rakstiem, lai radītu savu individuālo žalūziju. Žalūzijas dienas nakts ir arī iespējams personalizēt ar savu logo vai uzrakstu, ja vēlaties piešķirt savai telpai personisku pieskārienu.

Pasūtiet savus dienas nakts žalūzijas

Ja Jūs meklējat kvalitatīvas un modernas žalūzijas, kas nodrošinās Jums komfortu un privātumu jebkurā diennakts laikā, tad kasešu slēģi diena-nakts ir Jums piemērots variants. Šīs žalūzijas ir viegli uzstādāmas un pielietojamas, kā arī sniegs Jums ilgstošu prieku un apmierinātību. Pasūtiet savus kasešu slēģus diena-nakts jau šodien un pārliecinieties par to priekšrocībama!

Ko Jums vajadzētu zināt par kasešu slēģiem diena nakts

Lai izvairītos no vilšanās un nepatikšanām pirms pasūtot savus kasešu slēģus diena-nakts, Jums vajadzētu zināt dažus svarīgus faktus par šo žalūziju veidu. Šeit ir daži no tiem:

- Kasešu slēģi diena nakts nav piemēroti visiem logu tipiem. Tie ir paredzēti tikai tiem logiem, kuru rāmji ir pietiekami plati un dziļi, lai uzstādītu kaseti un vadības mehānismu. Ja Jūsu logi ir ļoti šauri vai plakani, Jums var būt nepieciešams izvēlēties citu žalūziju veidu.

- Dienas nakts žalūzijas nav pilnīgi tumšojoši. Lai gan tie spēj ierobežot gaismas iekļūšanu telpā, tie nevar nodrošināt pilnīgu tumsu, jo starp auduma slāņiem un loga rāmjiem ir nelielas atstarpes, caur kurām var ielīst gaisma. Ja Jums ir nepieciešams pilnīgs tumsas efekts, Jums var būt nepieciešams izvēlēties citu žalūziju veidu vai kombinēt kasešu slēģus diena-nakts ar aizkariem vai roletēm.

- Kasešu slēģi dienas nakts ir jātīra regulāri. Lai saglabātu savus kasešu slēģus diena-nakts tīrus un skaistus, Jums ir jātīra tos vismaz reizi mēnesī ar putekļsūcēju vai mitru lupatiņu. Ja Jūsu žalūzijas ir ļoti netīras vai sabojātas, Jums var būt nepieciešams sazināties ar profesionālu žalūziju servisu, kas var veikt dziļo tīrīšanu vai remontu.

- Kasešu slēģi diena-nakts ir jāpasūta pēc precīziem loga izmēriem. Lai nodrošinātu, ka Jūsu kasešu slēģi diena-nakts atbilst Jūsu logiem un izskatās labi, Jums ir jāpasūta tos pēc precīziem loga izmēriem. Ja Jums nav pietiekamas pieredzes vai rīku, lai izmērītu savus logus, Jums var būt nepieciešams lūgt palīdzību no speciālista, kas var veikt šo darbu par Jums.

- Kasešu slēģi dienas nakts ir jāizvēlas atbilstoši savam interjeram un gaumei. Lai padarītu savas telpas vēl skaistākas un harmoniskākas, Jums ir jāizvēlas kasešu slēģi diena-nakts, kas saskan ar Jūsu interjera krāsām un stilu. Ja Jums patīk spilgtas un kontrastējošas krāsas, Jums var būt piemēroti kasešu slēģi dienas nakts žalūzijas ar košiem auduma rakstiem. Ja Jums patīk mierīgas un neitrālas krāsas, Jums var būt piemēroti kasešu slēģi dienas nakts ar vienkrāsainiem auduma slāņiem.

Šie ir tikai daži no faktiem, ko Jums vajadzētu zināt par kasešu slēģiem diena-nakts. Ja Jums ir kādi jautājumi vai šaubas par šo žalūziju veidu, mēs esam gatavi Jums palīdzēt un sniegt padomus. Sazinieties ar mums jebkurā laikā un mēs atbildēsim uz visiem Jūsu jautājumiem!

Pieslēdzies! Jautājiet!